Kuchnia

Oferujemy meble kuchenne na wymiar jak też w formie gotowych elementów umożliwijących własną kompozycję. Nasze kuchnie dososowujemy do wnętrza mogą być klasyczne, nowoczesne lub tradycyjne. Wykorzystywane elementy składowe naszych kuchni (blaty, korpusy, systemy, okucia) cechuje najwyższa jakość, co pozwala nam tworzyć meble solidne, piękne i funkcjonalne nie rezygnując z wysokich parmetrów użytkowych.Fronty

W naszej ofercie znajdziecie Państwo melbe z MDF/PCV, lakierowane, płyt meleminowanych, fornirowane oraz z drewna litego. Wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej produkowane w naszym zakładzie lub renomowanych fabrykach takich jak: Stolfront, Kronospan, Krismar.


Blaty

Oferujemy około 100 kolorów blatów roboczych z możliwością różnych wykończeń. Przyjmujemy również zamówienia na blaty o niestandardowych kształtach i wymiarach max. szerokość 1,2 m.

Okucia

Komfort użytkowania i niezawodność mebli gwarantują okucia np. firm Gamet.  Na życzenie klienta szuflady mogą być wyposażone w system cichego domykania firm Hettich,  HAFNER oraz Blum lub bardziej zaawansowany elektryczny system samo zamykających i otwierających się szuflad Blum Servo Drive.


Więcej zrealizowanych projektów w GALERIACH.