O Nas

IR-MEBL to firma rodzinna powstała w 2004r wieńcząc nasze wcześniejsze doświadczenia w branży meblarskiej. Początkowo był to zakład stolarski, który rozwinął się dzięki zadowoleniu klientów w prężne przedsiębiorstwo posiadające obecnie szeroki wachlarz asortymentu i usług.

Wykwalifikowany zespół pracowników, dbający o detale, indywidualnie podchodzący do każdego zamównienia z najwyższym zaangażowaniem i operujący najnowoczesniejszym sprzętem zapewnił nam wysoką pozycję na rynku i uznanie firm współpracujących, klientów indywidualnych oraz instytucji publicznych.


Nasze Zalety
Naszym celem jest przede wszystkim wytworzenie wysokiej jakości produktu, sprostanie wymaganiom klientów i rozwój naszej firmy. Staramy się być coraz doskonalsi w każdym z tych obszarów, co stawia nasze meble w czołówce polskich producentów, owocuje satysfakcją naszych odbiorców i systematycznie wzbogaca naszą ofertę. Nasze mocne atuty to:
Technologia
 Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co zapewnia najwyższą precyzję wykonania. Dzięki własnej lakierni obniżamy koszty produkcji.
Jakość
 Wysoką jakość produkcji zapewnia nam zastosowanie najlepszych materiałów i surowców, nowoczesnych maszyn i doświadczonego zespołu pracowników.
Konkurencyjność
 Z pewnością oprócz wysokiej jakości ważną rolę odgrywa dobra cena. Dlatego dzięki pominięciu pośredników meble z drogich surowców są w zasięgu nawet niewygórowanych budżetów.
Tradycja
 Od początku działalności wyjątkowo cenne było dla nas zadowolenie klientów. Kontynuując do dziś naszą strategię staramy się codziennie sprostać Państwa oczekiwaniom.